Customer reference

שגיא קוואז - CFO DiaSorin

כמנהל הכספים של חברת דיאסורין בע"מ שעובד על תוכנת  SAP Business one שנים רבות ומנתח נתונים ומספק דוחות וניתוחים ממגוון סוגים להנהלה, השקעתי רבות בלימוד והבנה של כלים שאפשרו לי הקמת שאילתות ובניית דוחות מותאמי משתמש לעבודתי שלי ולעבודת עמיתיי בחברה. דוחות שאפשרו עבודה שעיקרה ניתוח הנתונים ולא איסוף הנתונים.
על פני השנים למדתי והתנסיתי בשימוש במגוון כלים שאפשרו לי בניית שאילתות ודוחות מותאמי משתמש. בכל פעם שיצא כלי חדש שהוצג ניסיתי ללמוד אותו ולראות את יתרונותיו על הכלים שהיו בידי באותה העת. כך יצא שהשתמשתי במנהל ומחוללי השאילתות הפנימי של התוכנה, XLREPORTER, ו – Crystal Reports. היתרונות בכלים האלה היו ביכולת לאסוף הנתונים ואולם בניית השאילתות והדוחות בידי משתמש שאיננו איש מקצוע בתחום התוכנה והמחשוב איננה קלה ומערימה קשיים רבים, כל שכן ויזואליות הדוחות ויכולת הפצתן לוקה בחסר.
לפני כשנה התוודעתי לתוכנת ה BI360 של חברת BICS כפתרון BI לתוכנתSap Business one. שמעתי גם קודם על פתרונות BI  אחרים ואולם העלויות הכרוכות בהטמעתם היו גבוהות. הפתרון של BICS  עמד בשיקולי העלות שעמדו בפניי וסייע בקבלת ההחלטה להטמעת התוכנה.  ההתחלה הייתה לא קלה ולוותה בסקפטיות מסוימת באשר ליכולות הפתרון ולערך המוסך שיש לו לעומת הכלים האחרים שהשתמשתי בהם קודם.
אודות להדרכה וליווי , זמינותם ועזרתם של אנשי BICS התגברתי על הקשיים ובמיוחד על הסקפטיות ולמדתי להכיר ביכולות המופלאות של הפתרון  עד כדי הערכה עצומה ליכולות הטכניות של כלי ה- BI.
היום אני יכול להמליץ ולומר שפתרון ה BI של חברת BICS נותן אפשרויות מדהימות באופן בניית השאילתות ובניית הדוחות, באופן הצגתן הויזואלי והגרפי הברור, קריא ומדויק, ובאופן הפצתם במידת הצורך במייל לגורמים נוספים בתזמונים רבים ומגוונים ובתצורות שונות. הפתרון הינו פתרון אינטגרטיבי מצוין לצד תוכנת הSap Business one ומאפשר השלמת הצרכים שיש לארגונים בניתוח נתונים.

עופר טל – CIO Elimec Engineering

לאורך מספר שנים בחנה חברת אלימק את האפשרות להכניס לשימוש פתרון BI שיאפשר ניתוח מהיר של הנתונים העסקיים מזוויות שונות ובמהירות גבוהה, אך מקבלי ההחלטות נרתעו עקב העלות הגבוהה של הפתרונות שהיו קיימים באותו זמן.

בסוף שנת 2014, הוחלט לרכוש את פתרון ה BI360 של חברת BICS, ולהטמיעו בחברה. בשיתוף פעולה עם אדיר ואור מחברת BICS בוצעה ההטמעה כולל כלל ההתאמות שנדרשו בזמן קצר ותוך קבלת מענה מהיר ומקצועי. וכך בעלות שגם ארגונים קטנים-בינוניים כמונו יכולים לעמוד בה, קיבלנו פתרון מקיף ומלא, וכן התאמה לצרכים ספיציפיים שלנו

חלי גולדברג – CIO MoroccanOil

במהלך שנת  2014  הטמענו את פתרון SAP HANA  כתשתית אנאליטית In-memory אשר מחוברת  למערכת ה- SAP שלנו, כשהתחלנו לעבוד על ממשק המשתמש הפנימי של ה- HANA , הבנו שייקח לנו הרבה זמן לפתח ממשק משתמש טוב ונוח וכך הגענו לצוות BICS המדהים שעזר לנו בהטמעת ה SAP Business Objects מעל ה HANA.
צוות BICS הוא צוות מאוד מקצועי ומיומן שיודע להביא את כלי ה SAP Business Objects לקצה ולבנות כלי עבודה ודו"חות מדהימים. הצוות ידע להכווין אותנו בין הכלים השונים שה SAP Business Objects מציע, מה יהיה הכי נכון לכל מטרה,העבודה מול BICS חסכה לנו זמן עבודה רב, הם הצליחו לפתח כל דו"ח במהירות ויעילות, היו זמינים באופן מיידי לכל תקלה שעלתה, כייף מאוד לעבוד עם צוות מקצועי שכזה team.

יוסי כהן– CIO Tempo Beverages Ltd

במהלך פעילות הפצה של קבוצת מוצרים חדשה לטמפו, עלה הצורך לגזור נתונים ממערכת SBO אותה לא הכרנו.
בהתראה קצרה מאוד, התגייסה לטובת העניין נתנאלה עמיר שהפגינה ידע רב ובמקצועיות מרשימה הצליחה לענות על כל צרכינו במהירות רבה.התגובה של חברת BICS והסיוע שנתנו לנו היו מאוד משמעותיים לנו ביכולת להיערך להפצה ולעמוד בלו"ז המתוכנן בצורה טובה ועל כך תודתנו נתונה להם.

אלי בראשי- CFO Petrotech

טמעת המערכת של הצוות המקצועי של BICS, עם הדרג הבכיר של BICS, בהובלתה של נתנאלה עמיר, מנהלת תחום ה-SMB, ביחד עם שיתוף הפעולה מול הדרג הניהולי של פטרוטק, היו יוצאי דופן, הן בשירות והן בביצוע המהיר והמדויק. מערכת ה-BI ופתרון Insight360 חוסכים זמן רב בעיבוד המידע הרב שיש לפטרוטק בהכנת דו"חות ניהוליים בכלל המחלקות בחברה. מערכת ה-BI נותנת כלים מתקדמים להנהלת החברה לקבל החלטות ממוקדות ומדויקות יותר

לקריאה נוספת מהעיתונות